Agata Załęcka

Agata Małgorzata Załęcka

6,1
857 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Załęcka

Agata Załęcka jest nie tylko piękną aktorką, ale przede wszystkim niezwykle utalentowaną. Polecam każdemu obejrzeć Agatę w warszawskim teatrach: Kamienica i Capitol. Na scenie jest dowcipna, elegancka, kobieca i bije od niej pewność siebie. Kiedy ostatnio obejrzałem właśnie spektakl "Dwie pary do pary", to zastanawiałem się dlaczego tak mało można oglądać Agatę w serialach telewizyjnych czy też filmach. Cały czas oglądamy tych samych aktorów, kiedy w środowisku wciąż są tak utalentowani i niewykorzystani aktorzy. Agata ze swoim talentem i urodą bije na głowę te wszystkie aktorki, które już objadły mi się i nie mam ochoty ich oglądać. A Panią Agatę bardzo chciałbym obejrzeć w jakimś dużym, znanym serialu lub filmie. To byłby powiew świeżości. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

kinozerca

Jaki to spektakl?

antoni8

komedia w reżyserii Olafa Lubaszenki. Dobrze spędzone ponad dwie godziny. Tylko jeśli mówimy o Pani Agacie, to trzeba sprawdzić w teatrze, w którym dokładnie terminie gra, bo aktorzy występują w nim na zmianę.

kinozerca

Jestem ciekaw.

kinozerca

Aktorzy teatralni są niedocenieni

antoni8

a tak naprawdę to w teatrze można docenić prawdziwe aktorstwo. tutaj aktor musi nauczyć się całej roli, nie ma przerw, nie nagrywa poszczególnych scen jak i w serialu czy filmie. musi być cały czas skupiony i dawać z siebie wszystko przez cały spektakl. w mojej ocenie aktorzy teatralni są zdecydowanie lepsi od tych celebrytów serialowych. poza tym aktorstwo samo w sobie narodziło się w teatrze ...

kinozerca

Cos w tym jest. Choc pamietam te panią z serialu Na Sygnale. Fajna byla. Lubilem odcinki z jej udzialem. Pokazala charakterek, choc jak jest w zyciu nie wiadomo

antoni8

też oglądałem na sygnale, dlatego fajnie byłoby zobaczyć panią Agatę ponownie w serialu, a najlepiej w fabularnym

kinozerca

Pojawila sie jeszcze w Miescie Skarbów. Była bardzo charakterystyczną postacią serialu.

kinozerca

widzę, że pani Agata Załęcka jest tak wybitną aktorką, że ma tak wierne grono fanów, którzy tego samego dnia zakładają konta na filmwebie i oceniają tylko produkcje w jakich grała, a jej każdą rolę oceniają na 10. Naprawdę największe aktorki i aktorzy mogą, tylko pozazdrościć tak wiernych i oddanych fanów i oczywiście talentu pani Załęckiej. ;)

grzegofz

Oszustwem to jest sztuczne zaniżanie rankingu Agaty, bo pewnemu „zakonowi” nie spodobało się, że Agata skorzystała z gwarantowanego konstytucją prawa do wolności wypowiedzi ...

grzegofz

Pani Agata sama ze sobą dyskutuje pod postacią kilku fejkowych profili :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones