Krzysztof Banaszyk

8,1
6 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Banaszyk

Ten pan posiada naprawdę świetny głos, ma w nim coś co przyciąga, muszę się przyznać, że on, Jacek Rozenek i Dariusz Odija to 3 moich ulubionych dubbingowców, oczywiście twierdzę też, że wielu innych dubbingowców polskich jest świetnych, no ale każdy ma swoich ulubionych. Jeśli chodzi o Krzysztofa Banaszyka to najbardziej podobał mi się w rolach:
Liga sprawiedliwych: Bez granic - jako Vigilante/Kowboj
Teen Titans - jako Cyborg
Kung Fu Panda - jako Modliszka / choć tu nie miał zbyt dużo kwestii

Vigilante

Głos i on w ogole jest ładny ;**
w 39 i pół był super

Vigilante

Jeszcze Andrzej Ferenc i Tondera! Oni też mają zajefajne głosy!

SkyGuy1212

A tfu! Mikołajczak, Mikołajczak!!

Vigilante

racja, uwielbiam takie męskie, dubbingowe głosy <3

Vigilante

Głos w Mass Effect 2 - dla mnie bomba. :D

Vigilante

Moi najlepsi dubbingowcy to Krzysztof Banaszyk, Robert Rozmus, Krzysztof Tyniec, Jacek Mikołajczyk, Tomasz Marzecki, Adam Bauman, Jarosław Boberek, Jacek Rozenek, Agnieszka Kunikowska i Jacek Kopczyński. Kolejność jest przypadkowa, ale to oni są według mnie najlepszymi specami od podkładania głosów w Polsce :)

Chociaż jeśli już mówimy o samej barwie głosu to najbardziej podobają mi się Banaszyk, Marzecki i Rozenek.

użytkownik usunięty
Vigilante

Może być nieatrakcyjny fizycznie (choć nie jest ;)), ale głos ma niesamowity, męski, a zarazem ciepły i wywołujący spokój. Bardzo go lubię właśnie dzięki temu, że jego głos kojarzy mi się z filmami i serialami, które lubię.

Vigilante

A ja będę inna i powiem, że jego dubbing najbardziej podobał mi się w 'Król Lew 2" jako dorosły Simba :P Szczególnie piosenki ;p A pozatym, to powalająco zdubbingował Cole'a w 'Infamous'! ^.^ Jak dla mnie mistrzostwo :3

Eragonka

Ja tutaj podpisuję się co do Króla Lwa. :) Ale niestety muszę Cię rozczarować, piosenki (właściwie piosenkę - Jeden głos) śpiewał w tym filmie pan Wojciech Dmochowski (w duecie z Joanną Jabłczyńską).

Vigilante

jaki głos ? w SCII musiałem wyłączyć dźwięki bo tak żałosnego głosu dawno nie słyszałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones