Natalia Walarowska

6,2
70 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Walarowska

Kratki

użytkownik usunięty

Teraz będzie za kratami robić minetki ;) hehe

"Orange is new black" - Polish Edition

Ja pierdziele co za wstyd. Złapali ja na gorącym uczynku a na dodatek okazało sie że była naganiaczką:)

widzę, że niektórzy tu dziś nie zasną, bo mega gwiazda serialu, którego nie oglądam i o której pierwsze słyszę, a wszedłem, żeby zobaczyć jak wygląda - dalej nie wiem - coś narozrabiała :) widać, ma wierne grono fanów buhahhaa.

użytkownik usunięty
Shaker82

No ja też pacjentkę wszedłem zobaczyć, bo nie wiedziałem jak wygląda...ale mam pompę z celebrytki, która pójdzie siedzieć za podawanie numeru do dilera, hahahaha nie spinaj się tak gościu, bo ja nawet tv w domu nie mam, a co dopiero o polskich serialach pisać....

Ja na jej miejscu za bardzo bym się nie cieszył. Przez głupotę i jakiegoś miernego adwokacinę, jeżeli w ogóle go ma i, otwieranie niepotrzebnie ust, które widocznie są stworzone tylko i wyłącznie do strzelania focha (FOCH-fachowa obróbka chu..) właśnie skomplikowała sobie i innym życie. Oprócz zawiasów dostanie etykietę kapusia i w szeroko rozumianym show-biznesie jest skończona. Oczywiście nie tylko w Polsce, bo pobiorą DNA, dołożą wpis do rejestru skazanych i nici z wizyt w USA, Australii itd. Natomiast na jego miejscu, policzyłbym każdy dzień odsiadki jaki dostanie więcej, niż za samo posiadanie i wyegzekwował odpowiednie odszkodowanie od oszołomów, którzy go pogrążą klepiąc niepotrzebnie jęzorem. Przecież tylko on siedzi, ale liczył się z takim ryzykiem i milczy, bo wie, że jak wszyscy będą duzi to udowodnią jedynie posiadanie. Na pozostałych oprócz nr telefonów nic nie mają, więc na jaki ch.. ona w ogóle się odzywa? To nie ja. Ja nic nie wiem, ja tylko dwa, może trzy razy brałam tam i tam z tym i tamtą, a nr dałam tej i tamtej etc.! I nagle z jednego podejrzanego o posiadanie, robi się gnój. Dochodzenie i sprawa trwa lata, 300 oskarżonych dostaje zawiasy, a jedyny dorosły w tym towarzystwie z 10 lat za handel, zamiast max 5 za posiadanie. Po śmierci Amy Winehouse śp. Lemmy Kilmister z Motorhead powiedział: ĆPAĆ TRZEBA UMIEĆ! I albo się umie bawić, albo się nie umie bawić-cytat z filmu Wojna Polsko-Ruska! Brać przykład z polityków i urzędników. Co z tego, że wszyscy wiemy o ich wałkach i aferach, skoro wszystko jest zgodne ze stanowionym przez nich prawem, lub nie ma twardych dowodów i świadków którzy sypną, więc czysty jak łza :-) szeroko rozumiany wymiar sprawiedliwości, podobno nic nie może im zrobić :-)! Za to kobietę za źle zważone pierogi i próbę oszustwa na 1,14 zł policja w kajdanki zakuwa.
Ps.Ciekawostka. W Afganistanie po przejęciu władzy przez Talibów, światowy handel heroiną liczony w miliardach dolarów rocznie spadł o 95%. Po wkroczeniu Amerykanów wrócił do normy, a nowoczesne plantacje można spotkać kilka kilometrów od miast i wsi. Natomiast ci tzw. terroryści co tam giną, to konkurencja watażków, którzy współpracują z władzami. Dragi nigdy nie będą legalne, bo władza woli pijany i zamulony naród, niż upalony i naćpany z otwartym umysłem. Na przemycie i handlu trzepią kasę wszyscy. Państwa mają oficjalnie szarą strefę wliczaną do PKB, a miliony ludzi zatrudnionych w najróżniejszych służbach, urzędach, instytucjach etc. ma robotę.

użytkownik usunięty
stiw6na9

Nie wiem po co ten elaborat. Ja to wszystko doskonale wiem :) Pompę mam z niej właśnie dlatego, że się zesrała, a mieli na nią tylko telefony :)) Tego Cezarego P. mi nie szkoda - zadawał się z kutwami celebrytami i wyszedł na tym tak jak musiał wyjść. Z frajerami się nie gada, a co dopiero interesy robić...no ale ich frajersko-celebrycki hajs mu nie przeszkadzał więc chcącemu nie dzieje się krzywda...

użytkownik usunięty
stiw6na9

A Lemmy to był ostatni Kozak. "You know I'm born to lose, and gambling's for fools, but that's the way I like it baby I don't wanna live forever..."

No niestety Był :(. Jest film dokumentalny o nim, zresztą nie jeden, ale na planet kiedyś widziałem i, był tam jeden tekst i rada : "Synu nie bierz kokainy. amfetamina jest lepsza :-)!"

użytkownik usunięty
stiw6na9

Hahahahahaha w jego stylu. Po jego śmierci fani się śmieli, że diabeł ma lipę, bo jak Lemmy mu na salony wjedzie to będzie musiał oddać tron ;) Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones